Яременко: Обама фактично познущався з росіян (ВІДЕО)

Можна сперечатися чи був фрагмент виступу американського президента, присвячений війні в Україні, "кволим бурмотінням", чи був це "найбільш відвертий в історії публічних виступів Обами висловленням своєї позиції", але факт залишається фактом: важливу частину свого виступу на головній трибуні світової дипломатії президент США присвятив російській агресії проти України.

Також безальтернативним (от же ж споганили слово) виглядає висновок: не важливо, чи вважати позицію США слабою чи сильною, але висловлене Обамою в ООН повністю закриває будь-які перспективи "домовитися" з Росією по Україні.
Співчуття любителям високого штилю закулісної дипломатії та теорії змов.
По суті Обама сказав, що його країна не має ніяких економічних інтересів, які можна було б захищати в Україні. Але мова йде про принцип.
Якщо анексія Криму і війна на Донбасі сталась в Україні, то тепер від цього не застрахована будь-яка інша держава на планеті.

А ще Обама позбиткувався (фактично іражав на повні груди) з росіян: державні російські ЗМІ, можливо, бачать у цьому ознаки "підняття Росії з колін", а по факту українці хочуть в Європу, рубль в занепаді, втрачені величезні російські активи.
PS тепер важливо, щоб Вікторія Нуланд зайнялась улюбленою справою - розносила бутерброди і в жодному разі не лізла в дипломатію.


© 2013 Retrans24. WP Theme-junkie converted by Bloggertheme9Published..Blogger Templates
Blogger templates. Proudly Powered by Blogger.
back to top